009821-36303710

کیمیا تهران اسید

مشخصات فنی Technical Specifications
مشخصات فنی محصول کیمیا تهران اسید

فرمول شیمیایی

Na2.S2O5

شماره شناسایی ترکیبهای شیمیایی

7681-57-4

شماره استاندارد بین المللی

SII000

جرم حجمی

mg/m3

وابستگی غلظت

N

p to m

7.76965

HR

3

فشار بخار

چگالی نسبی

1.4

حالت در دمای 25 °C

S

جرم مولی (گرم در مول)

190.1

مقالات مرتبط Related Articles
مقالات مرتبط کیمیا تهران اسید

کاربرد متابی سولفیت سدیم

کاربرد متابی سولفیت سدیم

عامل سفید کننده در صنایع جهت حذف کلر اضافی در آب آشامیدنی محصولی جهت آهک زدایی پوست حیوانات در صنعت چرم سازی بهره گیری در صنعت غذایی جهت ضد عفونی و جلوگیری از فساد صنایع نساجی برای سفید کردن پشم انواع الیاف صنایع آبکاری برای تصفیه فاضلاب حاوی یون کروم شش ظرفیتی و جهت جدا کردن کلر صنایع عکاسی در مرحله ظهور مورد استفاده قرار می گیرد. صنعت ساختمان به عنوان روان کننده بتون مورد استفاده می باشد. صنایع داروسازی برای تولید استامینوفن و به میزان بسیار کم در برخی داروهای دیگر به عنوان سفید کننده در خمیر چوب سفید کننده در ساخت کرم نارگیل در صنعت طلاسازی نگهدارنده میگو، آب میوه، سرکه، آب لیمو، غذاهای دریایی، میوجات خشک از فساد

متابی سولفیت سدیم

متابی سولفیت سدیم

این ماده به عنوان دی سدیم نیز شناخته می شود. این ترکیب معمولا به عنوان یک ضد عفونی کننده، آنتی اکسیدان و نگهدارنده استفاده می شود. اگر متابی سولفیت سدیم را در یک محفظه ای بریزیم و کاملا عایق بندی انجام نشده باشد با سرعتی بسیار بالایی با رطوبت هوا ترکیب شده و اکسید می گردد. مقدار آب جذب شده توسط محصول در محفظه بسته به میزان نفوذ بستگی داشته که این مسئله نیز به درجه حرارت و رطوبت نسبی بستگی دارد. در شرایط نگهداری غلط، ممکن است محصول به تشکیل دانه های سخت منجر شود.

فروش متابی سولفیت سدیم

فروش متابی سولفیت سدیم

بازرگانی کیمیا تهران اسید با بیش از ده سال تجربه درخشان در صنعت تولید و فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی اقدام به عرضه محصول متابی سولفیت سدیم در بسته بندی های متنوع مورد نیاز مشتری کرده است. شما مشتریان محترم می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی