009821-36303710

کیمیا تهران اسید

کاتالوگی برای دانلود وجود ندارد

جوهر نمک صنعتی و آزمایشگاهی Articles

در صنعت تولیدات شیمیایی برخی از محصولات گرید های مختلفی همچون : صنعتی - آزمایشگاهی - خوراکی دارند. که با توجه به مورد مصرفی که وجود دارد، گرید مشخصی برای خرید انتخاب می شود.

جوهر نمک صنعتی

در فرآیند تولید جوهر نمک صنعتی میزان خلوص 30 تا 33 درصد در نظر گرفته می شود. بسیاری از کارخانجات برای انجام فعالیت های خود این نوع جوهر نمک را انتخاب می کنند که به جوهر نمک صنعتی معروف می باشد.

جوهر نمک آزمایشگاهی

تولید با خلوص 37 درصد جوهر نمک آزمایشگاهی گفته می شود، که برای انجام آزمایشات دقیق شیمیایی و همچنین تولید برخی محصولاتی که خلوص مواد اولیه در تولید آنها بسیار مهم می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

مقالات مرتبط Related Articles

استفاده از جوهر نمک

,جوهر نمک محصولی با کاربردهای متنوع از خانه تا صنایع بزرگ که قصد داریم گوشه ای از آنها را بیان کنیم. 1 - تمیز کردن قسمت های مختلف منازل : با توجه به خاصیت خورندگی بالای جوهر نمک جهت تمیز کردن انواع سطوح حمام، آشپزخانه و .... به منظور از بین بردن لکه های سخت روی سرامیک، کاشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. توجه به این نکته ضروری است که باید در حین استفاده نکات ایمنی را حتما رعایت کنیدو همچنین از ترکیب جوهر نمک با سایر مواد شوینده خودداری کنید. 2 - جرم گیری و شست و شوی استخرها : برای تمیز کردن و از بین بردن لکه های محصور شده در فاصله کاشی های کف استخر 3 - اسید شویی : با توجه به خاصیت خورندگی که جوهر نمک دارد برای از بین بردن زنگ زدگی فلزات مورد استفاده قرار می گیرد. 4 - بتونه و رنگ کاری : برای رنگ کاری سطوح ابتدا فرآیند بتونه کاری انجام می شود، در برخی مواقع به علت قلیایی بودن دیوارها مانع بهم چسبیدن مواد بتونه شده و سطح یک دستی نخواهیم داشت. به همین منظور قبل از بتونه کاری سطوح را با جوهر نمک می پوشانند بطور کامل تا دیوارها خنثی شوند و بتونه کاری به درستی انجام پذیرد. 5 - هضم کردن غذا در معده : شاید اسم شیره یا اسید معده را زیاد شنیده باشید، جالب بدونید که بدن انسان بطور طبیعی جوهر نمک تولید می کند. در واقع شیره معده همان جوهر نمکی می باشد که شیمیدان ها کشف کرده اند، و اسیده معده منجر به هضم غذا می شود که عدم تعادل آن در بدن احساس آزار دهنده ای در گلوی خود حس می کنید که در اصلاح ترش کردن گفته می شود. در این صورت گفته می شود اسید معده زیاد در بدن تولید شده که همان جوهر نمک می باشد. 6 - تنظیم ph و خنثی سازی : جهت بررسی سطح اسیدی بودن محلول ها از جوهر نمک استفاده می شود. 7 - تولید نفت : در پالایشگاه ها در فرآیند تولید نفت جهت خنثی کردن چاهای نفتی موارد استفاده از جوهر نمک,سالهاست که تهران اسید با استفاده از بهترین متد های روز اقدام به تولید و فروش جوهر نمک نموده است. در صورت تمایل می توانید درخواست خود را از طریق تماس با بخش بازرگانی ثبت کنید و از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان خاطر داشته باشید. بسته بندی های جوهر نمک : گالن 2.5 لیتری - 20 لیتری بشکه 220 لیتری تانکر 1000 لیتریتولید و عرضه در تهران اسید

محصولات مرتبط Related products